Продавець БАТИНАТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
promo_banner
"БАТІНАТ" - Виробництво, продаж та встановлення європарканів
+38 (067) 487 76 94
+380 (67) 487-76-94
+380 (68) 878-68-42

Короткі фізико-хімічно характеристики гнучкого каменю

КОРОТКІ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГНУЧКОГО КАМЕНЮ.


- Гнучкий камінь тм «Stone & Paper» це декоративне покриття ( система ) для створення тонкошарових фінішних структурних покриттів на поверхнях фасадів з високими вимогами до якості покриття.

- Рекомендується для фасадних теплоізоляційних систем («мокрих» утеплений) на основі газобетону, мінеральної вати і пінополістиролу. Добре підходить для оздоблення поверхонь, що піддаються частому впливу опадів (наприклад, цоколів).

- Структурна модифікована силіконом система оздоблювальних матеріалів тм «Stone & Paper» - гнучкий камінь рекомендується для використання в промислових зонах, приморських районах, місцевості з високим рівнем опадів. Може використовуватися всередині приміщень, в тому числі на поверхнях, що піддаються високим експлуатаційним механічної навантаженні (стіни сходові марші і площадки, холи).

- Акрилова, модифікована силіконовими смолами водно-дисперсійна декоративна структурна система ( гнучкий камінь) готова до застосування. Легко монтується і має підвищену адгезію до основи. Приховує дефекти основи, перекриває дрібні тріщини.

- Гнучкий камінь тм «Stone & Paper» це високоякісний оздоблювальний матеріал, який має відмінну стійкість до кліматичних впливів і агресивного промислового забруднення повітря. Температура експлуатації: від -40°С до +70°С. Структура еластична, зі слабким натягом, стійка до деформації, тріщин і ударних навантажень.

- Завдяки наявності в складі системи (гнучкий камінь) силікону, гнучкий камінь тм «Stone & Paper» володіє високою паропропускною здатністю і водовідштовхувальними властивостями покриття.

- Стійкий до забруднення, має властивості самоочищення. Наявність ефективних біоцидних добавок зумовлюють додатковий захист поверхні від водоростей, цвілі і грибка. Стійкий до впливу ультрафіолетових променів. Щелочестойкий, не омыляется. Продукція тм «Stone & Paper» гнучкий камінь не містить розчинників, не виділяє шкідливих для здоров'я речовин. Без неприємного запаху. Придатний для зовнішніх і внутрішніх робіт.

- Не призначений для горизонтальних поверхонь, які зазнають впливу води. Екологічно чистий.

- Гранично допустимий вміст ЛОС (Директива Європейського Союзу 2004/42/EC) для продукту (підгрупа A/а) 30 г/л.

- Упаковка: паперовий тубус.
- Формат листів: 600мм х 900мм, 600мм х 1200мм, 1200мм х 2400мм
- Товщина листа: від 1.5 мм
- Вага: від 1,5 кг/м2
- Стійкість до перепадів температур: від -40С до +70С
- Морозостійкість: не менше 100 циклів;
- Розтягнення клейового складу: 320%
- Стійкий до УФ випромінювання: Так. Висока стабільність
- Адгезія до основи : 0,5 МПа.
- Водопроникність : 0,2 кг/(м?ч?.
- Паропроникність: 0,15 мг/(м*год*Па) при покритті гидрофобом зменшується.
- Клас горючості: Г1;
- Клас займистості: від В1 до В2 (залежності від типу застосовуваної несучої підкладки);
- Стираність: 0.1-0.2 г на кв. див.;

З метою захисту від підробки, у склад всієї продукції тм"Stone&Paper" введені спеціальні маркери.

КЛАСИФІКАЦІЯ ЗГІДНО СТАНДАРТУ ДСТУ EN 1062-1:2012. EN 1062-1:2012 G3 | E5 | S4 | V2 | W2 | A0 | С0 Типи поверхонь Мінеральні підстави: бетон, легкий бетон, штукатурка, кам'яна кладка, азбестоцемент, фасадні теплоізоляційні системи («мокрі» утеплення) на основі мінеральної вати і пінополістиролу і т. д. Гіпсокартон, ДСП, ДВП, фанера.
- Складові компоненти монтажного клею практично збігаються з компонентами сполучної комплексу, опис якого наведено вище, за винятком діоксиду титану і дистильованої води.


Коротка довідка на техніко-хімічні характеристики компонентів, що входять до складу продукту Кам'яні Шпалери Stone&Paper і їх функціональні призначення.

Складові компоненти КО можна розділити на три групи матеріалів. Перша група – «несуча основа», друга група – «декоративний шар» і третя група – «сполучний комплекс».


НЕСУЧА ОСНОВА
У більшості випадків при виробництві класичних кам'яних шпалер в якості несучої підкладки використовується малярний стеклохолст, тип «павутинка», щільність W-40 або W-50.

Довідка: Склополотно павутинка — це ідеальне покриття для приміщень і фасадів, де необхідне поєднання естетичного і армуючого впливу, міцності і простоти у догляді, і слідування вимогам пожежної безпеки.

В основі кварцовий пісок, сода, вапно і доломіт, ці натуральні мінерали, використовувані для виробництва скловолокна, гарантують хорошу стабільність розмірів, екологічну чистоту настінних покриттів і відсутність живильного середовища для мікроорганізмів або паразитів.

ДЕКОРАТИВНИЙ ШАР
В якості декоративного шару застосовується щільно укладені (спресовані) і скріплені між собою частинки кварцового піску певної композиції збірки з різних фракцій.

Використовуються виключно чисті кварцові піски, призначені для виробництва скла, збагачені, сепарированные і прокаленные.

В певних випадках В якості додаткових домішок може використовуватися мармуровий пісок певних фракцій, ступінь білизни «стандарт» або «супер» для додаткових декоративних ефектів.

СПОЛУЧНИЙ КОМПЛЕКС
Сполучний комплекс виконує скріплюють функції частинок кварцового піску між собою і закріплення всього декоративного шару на несучій підкладці.

Сполучний комплекс являє собою складний склад з наступних компонентів:
- Певна водна зі полімерна дисперсія на основі акрилової та метакрилової кислот, модифікована акрилонітрилом. Володіє унікальними фізико-механічними властивостями вільних плівок.
Спеціально розроблена хімічна формула сополімеру дозволяє отримувати высокоэластичную плівку з високими міцнісними показниками.

З метою захисту від підробки, у склад всієї продукції тм"Stone&Paper" введені спеціальні маркери.

 • Інструкція з монтажу гнучкого каменю
  Інструкція з монтажу гнучкого каменю
  Гнучкий камінь легко і швидко монтується на будь-якій поверхні. Не вимагає спеціальних навичок і устаткування. Переглянувши нашу інструкцію з монтажу Ви самі зможете в цьому переконатися.
  Інструкція з монтажу гнучкого каменю
 • Чому ми?
  Чому ми?
  Виробників поліфасадних плит є досить багато на сьогодні. Різні ціни та широкий асортимент фактур забезпечують споживачам досить великий вибір. Чому ж продукція нашої компанії відрізняється від продукції інших виробників?
  Чому ми?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner