Продавець БАТИНАТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
16 відгуків
"БАТИНАТ" - Производство, продажа и установка Еврозаборов
+38 (067) 487 76 94

Інструкція з монтажу гнучкого каменю

Інструкція з монтажу гнучкого каменю
Гнучкий камінь легко і швидко монтується на будь-якій поверхні. Не вимагає спеціальних навичок і устаткування. Переглянувши нашу інструкцію з монтажу Ви самі зможете в цьому переконатися.

09.02.21

Інструкція по монтажу «гнучкого каменю» ™Stone & Paper

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ДО МОНТАЖУ .

Перше, на що ми звертаємо увагу – це те, що поверхня повинна бути сухою.

Перед монтажем гнучкого каменю, або як ще називаю гнучкий камінь – кам'яних шпалер, кам'яного шпону, необхідно підготувати поверхню, на яку ми будемо монтувати цей матеріал. Оглядаємо поверхню і якщо є необхідність, видаляємо старі шари фарб, відстала штукатурки. Закладаємо розтріскані ділянки штукатурок шпаклівкою з допомогою шпателя.

На підготовлену поверхню за допомогою валика наносимо СТАРТ ГРУНТ торгової марки Stone&Paper . Витримуємо паузу для того, що б грунт просох. Всі ! Поверхня готова до монтажу !

ПІДГОТОВКА МАТЕРІАЛУ ДО МОНТАЖУ !

Перед тим як клеїти ( монтувати ) гнучкий камінь від Українського виробника оздоблювальних матеріалів торгової марки Stone&Paper нам необхідно скласти дизайн малюнка, який ми хочемо змонтувати на поверхню. Продукція тм Stone&Paper випускається у форматах:

1200 мм. Х 2400 мм.,
1200 мм. Х 600 мм,
900 мм Х 600 мм.

Звичайно ж можна монтувати і такими слебами. Але як показав наш досвід, краще всього виглядають більш дрібні формати . Адже ми хочемо отримати екстер'єр цього каменю. Згадайте який формат слебів використовують при монтажі натурального каменю. В основному формат має довгасті, або квадратні форми середніх розмірів. Використовуючи різно-форматний розкрій гнучкого каменю, так званий тетріс, Ви можете добитися дійсно чудового результату.

РЕКОМЕНДОВАНІ ФОРМАТИ РОЗКРОЮ ГНУЧКОГО КАМЕНЮ ™Stone & Paper

ФОРМАТ ДОШКА (РИГЕЛЬ):
Формат 150 мм Х 600 мм., Формат 200 мм Х 600 мм., Формат 150 мм Х 900 мм., Формат 200 мм Х 900 мм., Формат 150 мм Х 1200 мм., Формат 200 мм Х 1200 мм..

ФОРМАТ ПЛИТКИ:
Формат 300 мм Х 300 мм.,
Формат 300 мм Х 450 мм.,
Формат 300 мм Х 600 мм.,
Формат 300 мм Х 900 мм,
Формат 600 мм Х 600 мм,
Формат 300 мм Х 1200 мм.

Використовуючи при оформленні поверхні різноформатні плити гнучкого каменю ™Stone & Paper ми отримаємо ексклюзивний дизайн оброблюваної нами поверхні.

ПІДГОТОВКА ПОЛОТЕН ГНУЧКОГО КАМЕНЮ ™Stone & Paper ДО МОНТАЖУ
І так, коли ми визначилися з форматом гнучкого каменю для монтажу ми починаємо кроїти і різати гнучкий камінь Українського виробника тм «Stone&Paper» .

Для цього нам знадобиться не складне пристосування у вигляді обрезочного верстата для гнучкого каменю, який ми з Вами зберемо всього за кілька хвилин. Нам знадобиться будь-лист ДВП або ДСП, QSB? OSB, будь !, За допомогою шуруповерта ми кріпимо до листу три смужки шириною 5см, того ж матеріалу ДВП або ДСП, QSB, OSB шурупами створюючи шаблон для нарізки в обраному нами форматі плитки для монтажу. Укладаємо полотно гнучкого каменю в отриманий шаблон підкладкою в верх, малюнок вниз. За допомогою звичайного малярного ножа і будівельного правила (довгої лінійки) ріжемо гнучкий камінь ™Stone & Paper як звичайні шпалери. Не варто докладати великих зусиль для того, що б прорізати полотно наскрізь. Досить провести ножем по поверхні полотна з легким натиском, підрізаючи тільки шар скловолокна на полотні і зламати полотно по досконалому подрєзу, після чого обробити підрізану поверхню дерев'яних або кам'яних бруском.
Ми обробляємо за допомогою простого обрізного диска від УШМ.

МОНТАЖ ГНУЧКОГО КАМЕНЮ ™Stone & Paper НА ОШТУКАТУРЕНУ ПОВЕРХНЮ:

- Безшовний монтаж НА ОШТУКАТУРЕНІ СТІНИ.

Ми вже вибрали дизайн оформлення поверхні.
У відповідності з дизайном розкроїли матеріал і прийняли рішення оформити оброблювану поверхню використовуючи безшовний монтаж, або монтаж гнучкого каменю під розшивку.

Перше, що ми робимо перед монтажем – це за допомогою будівельного рівня відзначаємо горизонтальну і вертикальну лінії, для монтажу першого каменю. Від того, на скільки точно Ми здійснимо цю операцію, залежить подальша укладання ( монтаж) кам'яного шпону, гнучкого каменю ™Stone & Paper

Широкій малярської пензлем наносимо клей на вмонтовувану поверхню і зворотну сторону гнучкого каменю, так само як Ми це робимо при монтажі звичайних паперових шпалер.

Беремо в руки підготовлений ( змащений клеєм ) лист гнучкого каменю і акуратно прикладаємо його на вмонтовувану поверхню по заздалегідь «відбитих» рівневим смужкам, притискаючи і вичавлюючи повітря з надлишками клею в сторону передбачуваного шва. Надлишки клею видаляємо ганчіркою. Щільно прокатуємо приклеєний аркуш малярським валиком для шпалер. Виступили надлишки клею видаляємо дрантям і обметаем широкої малярським пензлем.

ВСІ ! Перший полотно змонтований.

Листочок за листочком, приклеюючи матеріал на поверхню, Ми будемо перетворювати її в витвір мистецтва !

Якщо ми хочемо досягти результату монолітного покриття без швів, або покриття під розшивку, то ми клеїмо полотна без зазорів, встик. Щільно прокочуючи місця стикування аркушів малярським валиком для шпалер. Після чого обметаем шви широкої малярським пензлем.

І ось ВІН ! Готовий результат! Ми маємо змонтований на поверхні гнучкий камінь ™Stone & Paper. Залишилося тільки оформити стик (шов) змонтованої на плитці.

РОЗШИВАННЯ ШВІВ ГНУЧКОГО КАМЕНЮ НА ОШТУКАТУРЕНІЙ СТІНІ:

БЕЗШОВНИЙ СТИК ГНУЧКОГО КАМЕНЮ НА ОШТУКАТУРЕНІЙ СТІНІ:
Для роботи нам знадобиться будівельний фен, дерев'яний брусок і широка малярна кисть. Феном прогріваємо місця стикування кам'яних шпалер, підтискаючи і затираючи дерев'яним бруском місця стиків змонтованого гнучкого каменю робимо поверхню гладкою. Не турбуйтеся, що на початку у Вас не все виходить і вам здається, що робота йде повільно. Максимум через 15 хвилин, Ви зрозумієте саму специфіку роботи та закладення швів піде в рази швидше.

ПАЯНИЙ ШОВ ГНУЧКОГО КАМЕНЮ НА ОШТУКАТУРЕНІЙ СТІНІ:

Це по суті той же монтаж без швів. Ці два способи схожі з однією лише різницею, що РОЗШИТИЙ ШОВ ( ПАЯНИЙ ШОВ), це красиво оформлена борозна між стиками змонтованого гнучкого каменю за допомогою зварювання матеріалу.

Для цього нам так само знадобиться Фен. Але замість дерев'яного бруска ми використовуємо звичайний зварювальний електрод діаметром 3 мм, або 4 мм, в залежності від того, якої ширини ми плануємо робити розшивку. Ну і звичайно ж нам знадобиться широка малярна кисть.

Загинаємо кінчик електрода 3см від краю під кутом 45» , а з іншого боку загинаємо електрод формуючи імпровізовану рукоять. Як на відео. Звертаю Вашу увагу на те, що ріжучий край цього не складного приладу, повинен мати гострий край. Так само прогріваємо поверхню в стиках між плитами змонтованого гнучкого каменю ™Stone & Paper і з допомогою електрода НАРІЗАЛИ гнучкий камінь так, щоб вийшов рівний шов між слебами.

ВАЖЛИВО ! ДУЖЕ ВАЖЛИВО ! не углубляйте тіло електрода в шов більше ніж на половину діаметра. В іншому випадку Ви підірвете змонтований матеріал від поверхні. Регулювати глибину шва нам як раз і допомагає вигин електрода під 45» Все так само не турбуйтеся, що на початку у Вас не все виходить і вам здається, що робота йде повільно. Максимум через 15 хвилин, Ви зрозумієте саму специфіку роботи та закладення швів піде в рази швидше.

МОНТАЖ ПРОДУКЦІЇ ТОРГОВОЇ МАРКИ ™Stone & Paper - ГНУЧКИЙ КАМІНЬ НА ПОВЕРХНЮ ПЕНОПОЛІСТЕРОЛЬНИХ ПЛИТ З ОФОРМЛЕННЯМ КОЛЬОРОВОГО ШВА

Ми вже вибрали дизайн оформлення поверхні.

У відповідності з дизайном розкроїли матеріал і прийняли рішення оформити поверхню, використовуючи монтаж гнучкого каменю НА ПІНОПЛАСТ з оформленням КОЛЬОРОВОГО шва.

Саме про цьому способі монтажу гнучкого каменю буде ця інструкція.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ДО МОНТАЖУ !

Перше, на що ми звертаємо увагу – це те, що поверхня повинна бути сухою.

Перед монтажем гнучкого каменю, або як ще називаю гнучкий камінь – кам'яних шпалер, кам'яного шпону, необхідно підготувати поверхню пенополістерольних плит на яку ми будемо монтувати цей матеріал. Оглядаємо поверхню і якщо є необхідність, видаляємо старі шари фарб, відстала штукатурки. Закладаємо розтріскані ділянки штукатурок шпаклівкою з допомогою шпателя.

Якщо на пенополистерольные плити не нанесені зміцнюють шари штукатурок, то НАМ необхідно підготувати поверхню .

На підготовлену поверхню за допомогою валика наносимо СТАРТ ГРУНТ торгової марки Stone&Paper . Витримуємо паузу для того, що б грунт просох. Всі ! Поверхня готова до монтажу !

ВИГОТОВЛЕННЯ І НАНЕСЕННЯ ТОНУЮЧОГО ШАРУ (ПІДКЛАДКИ)

Для цього нам знадобиться МОНТАЖНИЙ КЛЕЙ від Українського виробника оздоблювальних матеріалів ™Stone & Paper і кварцовий пісок фракция00-0.2 (М1) або 0.2-0.5 (М-2)

Змішуємо одну частину монтажного клею і три частини кварцового піску в штукатурному відрі . В залежності від бажаного кольору швів виробляємо кольорування залізо-окисловым барвником, після чого ретельно перемішуємо міксером до отримання однорідної маси.

Готову колеровану масу наносимо на вмонтовувану поверхню за допомогою малярного шпателя, або малки рівним шаром. Товщина шару не повинна бути не менше 1 мм і не більше 2мм. ЧЕКАЄМО ПОВНОГО ВИСИХАННЯ ПІДГОТОВЛЕНОЇ ПОВЕРХНІ !!!

ВАЖЛИВО ! ДУЖЕ ВАЖЛИВО ! Не забувайте мити інструмент після роботи. Склад нашого клею має шалену адгезію і відмити висохлий клей з інструменту буде дуже проблематично.

Ну що ж. Поверхня просохла і готова до монтажу !!!!

Починаємо монтувати гнучкий камінь !
Перше, що ми робимо перед монтажем – це за допомогою будівельного рівня відзначаємо горизонтальну і вертикальну лінії, для монтажу першого каменю. Від того, на скільки точно Ми здійснимо цю операцію, залежить подальша укладання ( монтаж) кам'яного шпону, гнучкого каменю ™Stone & Paper.

Широкій малярської пензлем наносимо клей на вмонтовувану поверхню і зворотну сторону гнучкого каменю, так само як Ми це робимо при монтажі звичайних паперових шпалер.

Беремо в руки підготовлений ( змащений клеєм ) лист гнучкого каменю і акуратно прикладаємо його на вмонтовувану поверхню по заздалегідь «відбитих» рівневим смужкам, притискаючи і вичавлюючи повітря з надлишками клею в сторону передбачуваного шва. Надлишки клею видаляємо ганчіркою. Щільно прокатуємо приклеєний аркуш малярським валиком для шпалер. Виступили надлишки клею видаляємо дрантям і обметаем широкої малярським пензлем.

ВСІ ! Перший полотно змонтований !

Якщо ми хочемо домогтися результату в оформленні швів, то ми клеїмо полотна з зазором, використовуючи як лекала хрестики для монтажу керамічної плитки. Щільно прокочуючи місця стикування аркушів малярським валиком для шпалер. Виступив після прокатки валиком клей, витираємо м'якою ганчіркою не забуваючи знімати плиткові хрестики.

ВАЖЛИВО ! ДУЖЕ ВАЖЛИВО отримувати плиткові хрестики з зазору розшивки відразу після монтажу.

В результаті проведених нами дій Ми отримуємо варіант монтажу з кольоровими швами. Тепер немає необхідності фарбувати пензлем шви переживаючи за те, що ми можемо зіпсувати матеріал одним не акуратним рухом руки, або краплею фарби випадково впала на змонтовану поверхню. Все акуратненько, рівненько, чистенько.

НАНЕСЕННЯ ФІНІШНОГО ШАРУ «ГРУНТ ФІНІШ» НА ПОВЕРХНЮ СМОНТИРОВАНОГО ГНУЧКОГО КАМЕНЮ ™Stone & Paper
Залишився мабуть самий приємний і не трудомісткий процес нанесення фінішного шару на змонтований гнучкий камінь від Українського виробника оздоблювальних матеріалів тм «Stone&Paper»

Все банально просто. Треба нанести грунт. Це кульмінація, це радує очі процес, так як грунт від ™Stone & Paper надає гнучкого каменю глибину кольору, гру фарб, ну і звичайно ж робить камінь більш міцним і стійким до впливу атмосферних опадів і УФ-променів. Хоча очі при нанесенні грунту краще захистити спеціальними окулярами ))))

НАНЕСЕННЯ ФІНІШНОГО ШАРУ:

Нанесення фінішного шару можна проводити двома способами. Перший рекомендований нами спосіб, це нанесення за допомогою пульверизатора. Це самий оптимальний спосіб з найкращим результатом по простоті нанесення, якості та швидкості нанесення.

Але !

Такий спосіб не вийде застосувати в квартирі, так як дрібна дисперсія у вигляді розпорошеного хмари покриє тонким шаром не тільки гнучкий камінь а і все, що знаходиться в приміщенні. І відмити її вже не вийде, так як вона полимеризуясь перетворюється в скло.

На допомогу нам приходить все той же давній малярний валик. Змочуючи малярний валик в малярною розкочуванні для фарб і грунтів, ми рухом знизу в верх !!! І це ВАЖЛИВО ! ДУЖЕ ВАЖЛИВО, тільки знизу в верх котимо змочений грунтом валик по стіні, покриваючи рівномірним шаром змонтовану продукцію ™Stone & Paper гнучкий камінь. При нанесенні фінішного шару варто пам'ятати, що ми монтували гнучкий камінь і він не повинен блищати як лакований стіл. Це все таки камінь ! Він повинен зберегти природну матово бляклу фактуру. Не перевищуйте витрати грунту ПОНАД 200 МЛ на 1 м2

МОНТАЖ ЦЕГЛИ ПІД РОЗШИВКУ ЗА ТОНОВАНОЇ ПОВЕРХНІ

В цій інструкції Ми розповімо як же все таки монтувати продукцію торгової марки Stone&Paper - гнучкий камінь .

- А саме акрилової декоративної плитки під цеглу. Багато виробників гнучкого каменю помилково називають цей продукт ГНУЧКИЙ КЛІНКЕР. Смію Вас запевнити. Нічого спільного з клінкером. Взагалі нічого спільного. Слово клінкер прийшло до нас від німецького klinker і найбільш часте значення його в російській мові це високоміцний цегла, одержуваний з особливих глин шляхом формування і випалення при високій температурі до спікання, застосовуваний у будівництві для мощенні доріг, укладання підлог та облицювання фасадів.

І все ж продукція Українського виробника оздоблювальних матеріалів ™Stone & Paper – декоративна акрилова плитка під цеглу імітує цегляну кладку і цілком може конкурувати з цієї керамічною плитою. А в деяких випадках і перевершує кераміку. Легкий вага, відсутність лінійних розширень і розтріскування, справжній ПРИРОДНИЙ колір з ОКСАМИТОВОЇ структурою, можливість монтажу на будь-які криволінійні поверхні, явно виділяють цей продукт в ЛІДЕРИ !

™Stone & Paper випускає декоративну плитку (гнучкий клінкер) в будь-яких форматах згідно таблиці будівельного довідника «формат цегли»

Ми вже вибрали дизайн оформлення поверхні.

У відповідності з дизайном і прийняли рішення оформити поверхню, використовуючи монтаж гнучкої акрилової плитки під цеглу з оформленням кольорового шва.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ДО МОНТАЖУ !

Перше, на що ми звертаємо увагу – це те, що поверхня повинна бути сухою.

Перед монтажем гнучкої акрилової плитки під цеглу з оформленням кольорового шва., або як її ще називаю гнучкий клінкер – необхідно підготувати поверхню, на яку ми будемо монтувати цей матеріал. Оглядаємо поверхню і якщо є необхідність, видаляємо старі шари фарб, відстала штукатурки. Закладаємо розтріскані ділянки штукатурок шпаклівкою з допомогою шпателя.

На підготовлену поверхню за допомогою валика наносимо СТАРТ ГРУНТ торгової марки Stone&Paper . Витримуємо паузу для того, що б грунт просох. Всі ! Поверхня готова до монтажу !

ВИГОТОВЛЕННЯ І НАНЕСЕННЯ ТОНУЮЧОГО ШАРУ (ПІДКЛАДКИ)

Для цього нам знадобиться МОНТАЖНИЙ КЛЕЙ від Українського виробника оздоблювальних матеріалів ™Stone & Paper і кварцовий пісок фракція 0.2-0.5 (М-2)

Змішуємо одну частину монтажного клею і три частини кварцового піску в штукатурному відрі . В залежності від бажаного кольору швів, виробляємо кольорування залізо-окисловым барвником, після чого ретельно перемішуємо міксером до отримання однорідної маси.

Готову колеровану масу наносимо на вмонтовувану поверхню за допомогою малярного шпателя, або малки рівним шаром. Товщина шару не повинна бути не менше 1 мм і не більше 2мм. . Витримуємо паузу для того, що б тонуючий шар просох. Всі ! Поверхня готова до монтажу !

МОНТАЖ ГНУЧКОЇ АКРИЛОВОЇ ПЛИТКИ ПІД ПИРПИЧ ВІД ™Stone & Paper НА ПІДГОТОВЛЕНУ ПОВЕРХНЮ З ОФОРМЛЕННЯМ ШВА

Перше, що ми робимо перед монтажем – це за допомогою будівельного рівня відзначаємо горизонтальну і вертикальну лінії, для монтажу першого ряду гнучкої акрилової плитки під цеглу. Від того, на скільки точно Ми здійснимо цю операцію, залежить подальша укладання ( монтаж) гнучкої акрилової плитки під цеглу з оформленням кольорового шва ™Stone & Paper

Широкої малярським пензлем наносимо клей на вмонтовувану поверхню і зворотний бік) гнучкої акрилової плитки під цеглу так само , як Ми це робимо при монтажі гнучкого каменю.

Беремо в руки підготовлену ( змащену клеєм ) гнучку акрилову плитку під цеглу і акуратно прикладаємо її на вмонтовувану поверхню по заздалегідь «відбитих» рівневим смужкам, притискаючи і вичавлюючи повітря з надлишками клею в сторону передбачуваного шва. Щільно прокатуємо приклеєний цеглинка малярським валиком для шпалер.
Цеглинка за цеглинкою, приклеюючи матеріал на поверхню, Ми будемо перетворювати поверхню в імітацію цегляної кладки

Якщо ми хочемо домогтися результату в оформленні швів, то ми клеїмо плитку з зазором, використовуючи як лекала хрестики для монтажу керамічної плитки. Щільно прокочуючи місця стикування цеглинок малярським валиком для шпалер. Виступив після прокатки валиком клей, витираємо м'якою ганчіркою не забуваючи знімати плиткові хрестики.

ВАЖЛИВО ! ДУЖЕ ВАЖЛИВО отримувати плиткові хрестики з зазору розшивки відразу після монтажу.

В результаті проведених нами дій Ми отримуємо варіант монтажу ) гнучкої акрилової плитки під цеглу з кольоровими швами. Тепер немає необхідності фарбувати пензлем шви переживаючи за те, що ми можемо зіпсувати матеріал одним не акуратним рухом руки, або краплею фарби випадково впала на змонтовану поверхню.

Все акуратненько, рівненько, чистенько. Залишилося тільки завдати фінішний шар ГРУНТ ФІНІШ.

Інші статті